Magiczne wilki

To tu adoptujemy magiczne wilki i się świetnie bawimy. To tu marzeń jest wiele. To tu...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Regulamin po zmianie. 1.Nie pisz Caps Lockiem np. WILKI. 2.Nie pisz na przemian np. WiLkI. 3.Ogranicz znaki do (max) trzech. 4.Nie obrażaj innych. 5.Nie przeklinaj. 6.Nie łam regulaminu. 7.Nie wymuszaj nic od nikogo. 8.Nie pisz bez sensownych postów np. sdwednqj. 9.Nie możesz prosić Admina o zostanie modem/adminem. 10.Nie promuj innych for/stron/blogów. 11.Dbaj o ortografię.

#1 2011-03-23 08:39:00

 Rosa

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 156
Moje wilki:: Rose

Regulamin!

Regulamin: 1. Nie możesz grozić, obrażać,
szantażować ani naciągać. 2. Nie pisz Caps Lockiem np. WILKI. 3. Nie pisz na zmianę np. WiLkI 4. Nie pisz bezsensownych postów, np. jhdujrhd 5. Nie podawaj się i nie podrabiaj pod użytkowników. 6. Nie promuj innych for. 7. Nie rozsyłaj linków, przynajmniej od innych stron. 8. To forum jest o wilkach.  9. Nie pisz że jesteś najlepszy, najmądrzejszy itp. inni również są ważni. 10. Nie zaśmiecaj forum! Pytaj się mnie, lub moderatorów, czy możesz założyć taki temat. 11. Nie pytaj się mnie o stanowisko moderatora, admina, czy innej postaci wybieram osoby które się nadają. 12. Pomagaj, staraj się. 13. Bądź miły i uczciwy. 14. Dbaj o ortografię. 15. Masz jeden, ten sam nick, i jego zmiana jest niemożliwa. Jedynie administrator tak może - lecz nie powinien, przynajmniej jeden raz może to zrobić.


Proszę o udzielanie się i promowanie forum. Dziękuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlinggame.pun.pl www.javagsm.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.totaldramaforum.pun.pl www.nowezycie.pun.pl